بیشتر بدانیم

اهمیت پروتئین

تمام سلول‌های بدن انسان دارای پروتئین است. پروتئین‌ها واحدهای سازنده عضلات، استخوان، مفاصل، پوست، آنزیم‌ها و هورمون‌ها هستند. پروتئین‌ها به تعادل مایعات و الکترولیت‌های بدن کمک می‌کنند، تنظیم اسید و باز بدن و حتی در ترکیب آنتی‌بادی‌ها که برای قوای ایمنی ما ضروری هستند، شرکت دارند.

حالا در نظر بگیرید لواشکی که می‌خورید بتونه بخش قابل ملاحظه‌ای از پروتئین مورد نیاز بدنتون رو تأمین کنه و این محشره.

لواشک‌های غنی شده با پروتئین، محصول تلاش و دست آوردهای پژوهشی – علمی تیم ماست که با هدف ارتقا سطح سلامت شما عزیزان تولید و عرضه می‌شود.

اما مانند هر مناسبت و جشن دیگری، شب یلدا نیز بدون هدیه دادن لطفی ندارد! بسیاری از افراد به خصوص تازه عروس دامادها، نوه‌ها و یا فرزندانی که مستقل شده‌اند در این مراسم با خرید هدیه شب یلدا به منزل میزبان رفته و ابراز محبت می‌کنند.
به همین دلیل بسیاری هنگام انتخاب کادو شب یلدا برای خانم ها و یا کادو شب یلدا برای آقایان دچار مشکل می‌شوند. برای خرید کادو مناسب شب یلدا بهتر است به نمادهای متناسب برای این رویداد نیز توجه داشته باشید. برای مثال اگر کادو شب یلدا شما نیز تقریبا به این جشن بی‌ارتباط است سعی کنید هنگام تزیین جعبه یا بسته بندی آن از المان‌های یلدایی بهره ببرید. از این جمله می‌توان به کاردستی‌های نمدی طرح انار یا نوشته یلدا، کاغذهای رنگی قرمز و یا هر چیزی که به نوعی نشان دهنده نمادهای شب یلدا باشد، اشاره نمود.
برای خرید کادو شب یلدا بهتر است قالب وودمارت به جنسیت و سن فرد مقابل دقت کنید. شما علاوه بر اینکه به نمادهای شب یلدا توجه دارید باید هدیه‌ای متناسب را نیز خریداری کنید. برای مثال یک ساعت مچی اسپرت برای پدربزرگ شما مناسب نخواهد بود! از سوی دیگر خرید کادو شب یلدا برای مادر با هدیه‌ای که برای پدرتان می‌خرید متفاوت خواهد بود و نمی‌توان فرمول یکسانی را در زمینه خرید هدیه مناسب تمام اعضای خانواده ارائه کرد.

در آخر باید بگویم حواسمان به کودکان باشد آن ها سرمایه های ما در زندگی هستند چه خوب است که در شب یلدا به فکر خرید کادو شب یلدا برای کودکان هم باشیم. در ادامه لیست چند دسته بندی برای خرید کادو شب یلدا کودک را به شما معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید